O firmě

Firma UNISOF® vznikla sdružením pracovníků z oblasti stavebnictví dne 15. srpna 1990 jako veřejná obchodní společnost. Již od svého prvopočátku se zabývala izolacemi staveb plastovými foliemi a vývojem obalové techniky včetně aplikací v praxi a v této oblasti se řadí mezi průkopniky v oboru.

Významným krokem v oblasti služeb pro ekologii byla produkce atestované folie na bázi HDPE, která byla v letech 1993 až 1996 aplikována pod obchodním názvem UNIFOL a řadila se mezi přední domácí výrobky.

14. dubna 1995 byla v.o.s. transformována do firmy UNISOF® ES, spol. s.r.o., která svoji činnost rozšířila o provádění staveb pro ekologii.

Veškeré problémy spojované s ochranou životního prostředí formou izolací staveb zabezpečuje UNISOF® vhodnými těsnícími systémy.

Středisko izolací tvoří základ pracovníků s mnohaletou praxí, kteří jsou pravidelně školeni a zdokonalováni v aplikacích izolačních systémů.

Firma zajišťuje dodávku a montáž izolačních plastových materiálů na bázi polyethylenu PE (LLDPE, LDPE, PE, HDPE) a to zejména Junifol z produkce JUTA a.s., polyvinylchloridu – veškeré modifikace PVC a to zejména Fatrafol či Stafol z produkce FATRA a.s., či polypropylenu (PP) domácí i zahraniční výroby, geokompozitů na bázi bentonitu, geokompozitů pro geotechniku (Bentomate, Voltex, Dual Seal) a aplikaci asfaltových pásů.

Použitá technologie montáže či svařování je prováděna dle příslušných norem a předpisů s odzkoušením provedených svárů a vystavením protokolů.

Folie jsou dle použitého typu svařovány těžkými horkými klíny PFAFF nebo horkými klíny Leister COMET, případně horkovzdušnými přístroji Leister typu TWINNY nebo X84, kritická místa svárů, napojení těsnění, opravy folií apod. jsou extruzně zavařena za použití extruderů MUNCH a Leister. Asfaltové pásy a bentonitové rohože, případně další kompozity na bázi bentonitu jsou aplikovány pomocí běžných montážních prostředků.

Spolehlivá firma 2015

spolehliva-firma-2015_125.png

Firma má zaveden systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001

UNISOF_Důvěryhodná firma.jpg

Novinky

Kontakty

Adresa:

UNISOF - H s.r.o.

Maršovice 96

Jablonec nad Nisou

466 01

IČ 04253078

DIČ 04253078

tel.: +420 483 302 017

fax: +420 483 391 992

unisof@unisof.cz

Proč s námi?

  • vedení a zaměstnanci mají 25 let praxi ve firmě Unisof ES, spol.s.r.o. 
  • pracujeme s kvalitními materiály
  • jsme tým vyškolených odborníků
  • navrhujeme vždy optimální řešení
  • poskytujeme poradenskou a konzultační činnost
  • zajistíme technickou podporu
  • jsme autorizovaná společnost